Zaznacz stronę

ZAPOWIEDŹŚLUBNA

TELEDYSKŚLUBNY

Film Ślubny | PORTFOLIO

Film Ślubny Jako Opowieść

Nasz film to opowieść o Was. O Waszym dniu ślubu, o Waszych emocjach. Staram się pokazać ten dzień jako zwartą całość, w której poszczególne etapy ślubu i jego przygotowania nadają rytm całemu filmowi.

Konsekwentny Rozwój Umiejętności

Należymy do EEVA – Europejskiego Stowarzyszenia Filmowców Ślubnych. Cały czas podnosimy swoje umiejętności. Aktualnie jestem studentem szkoły filmowej AMA w Krakowie. Dążymy do tego, aby film ślubny był realizowany wg zasad tworzenia filmu fabularnego.

Zapowiedź i Teledysk

Film powstaje z ujęć kręconych w dniu ślubu (zazwyczaj od przygotowań do oczepin) oraz opcjonalnie ujęć plenerowych innego dnia. To na nich opiera się Zapowiedź Filmu Ślubnego oraz Teledysk Ślubny.

Lustrzanki Cyfrowe I Ich Możliwości

Cały film ślubny realizowany jest aparatem DSLR (lustrzanką) Full HD 1080p, dzięki czemu uzyskuje nowoczesną, artystyczną plastykę obrazu nadającą filmowi odpowiedni klimat i jakość. W osiągnięciu zamierzonych efektów pomaga mi wymienna optyka (różne obiektywy), stabilizacjia obrazu (Glidecam, Slider) oraz zewnętrzne rejestrowanie dźwięku.

Dynamiczny, Ciekawy Film

Gotowy film trwa max 45 minut, ale to razem ustalamy ostateczną długość (5, 10, 15, 30 minut itd.) Końcowy efekt jest nagrywany na Pendrive.

Masz pytania? Jak coś to dzwoń 512 525 757 lub pisz michal@fotofilmkowalik.pl