Portfolio Film

Teledysk Ślubny Zapowiedź Filmu Ślubnego

[/box]

Zobacz Portfolio Fotograficzne

Film Ślubny

 

Film Ślubny Jako Opowieść

Nasz film to opowieść o Was. O Waszym dniu ślubu, o Waszych emocjach. Staram się pokazać ten dzień jako zwartą całość, w której poszczególne etapy ślubu i jego przygotowania nadają rytm całemu filmowi.

Konsekwentny Rozwój Umiejętności

Należymy do EEVA – Europejskiego Stowarzyszenia Filmowców Ślubnych. Cały czas podnosimy swoje umiejętności. Aktualnie jestem studentem szkoły filmowej AMA w Krakowie. Dążymy do tego, aby film ślubny był realizowany wg zasad tworzenia filmu fabularnego.

Lustrzanki Cyfrowe I Ich Możliwości

Film powstaje z ujęć kręconych w dniu ślubu (zazwyczaj od przygotowań do oczepin) oraz opcjonalnie ujęć plenerowych innego dnia. To na nich opiera się trailer, Teledysk Ślubny czyli zapowiedź całego filmu.

Cały film ślubny realizowany jest aparatem DSLR (lustrzanką) Full HD 1080p, dzięki czemu uzyskuje nowoczesną, artystyczną plastykę obrazu nadającą filmowi odpowiedni klimat i jakość. W osiągnięciu zamierzonych efektów pomaga mi wymienna optyka (różne obiektywy), stabilizacjia obrazu (Glidecam, Slider) oraz zewnętrzne rejestrowanie dźwięku.

Gotowy film trwa max 60 minut, ale to razem ustalamy ostateczną długość (5, 10, 15, 30 minut itd.) Końcowy efekt jest nagrywany na płyty Blu-ray, DVD oraz Pendrive. Zobacz także oferta film ślubny.

Zainteresowany Cennikiem Ślubnym? Wypełnij Formularz, a Otrzymasz Szczegółowy Cennik
  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagane)
  4. (wymagane)
  5. (wymagane)
  6. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • klip weselny katiwice