Film Ślubny Warszawa

 

 

Marta i Adam Ponowne Spotkanie

Zapraszam do zapoznania się z teledyskiem ślubnym Marty i Adama. Rok temu byliśmy na ślubie Justyny i Krzysztofa, dla których wykonaliśmy film ślubny oraz zdjęcia. Film bardzo się spodobał Marcie i Adamowi, którzy byli na weselu . Postanowili oni obdarzyć mnie zaufaniem i powierzyli mi zrealizowanie filmu ślubnego z ich wesela. Bardzo się ucieszyłem pamiętając atmosferę oraz miłe przyjęcie na ślubie Justyny i Krzysia.

Strajki Solidarności 14 Września

Ślub przebiegł pod znakiem strajków solidarności. Jadąc do Warszawy mijałem niezliczoną ilość autobusów wypełnionych po brzegi strajkującymi. Organizacyjnie Marta i Adam musieli nieźle się nagłowić, aby wszystko poszło po ich myśli. Na szczęście podjeżdżając, trzema wcześniej wyznaczonymi pojazdami pod kościół, strajkujący powoli się rozchodzili. Na początku mszy słychać było jeszcze ich śpiewy. Po wyjściu z kościoła nie było już całego zamieszania i w spokoju mogły odbyć się życzenia oraz przejazd na cześć weselną do restauracji sejmowej przy ul. Wiejskiej. Tam już cały czas była super zabawa. Dziękuję i pozdrawiam.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą filmu ślubnego.

Opinia Film Ślubny Warszawa:

„Wraz z małżonką serdecznie polecamy współpracę z Michałem. Bardzo nam pomógł nie tylko poprzez bezproblemowy i całkowicie dostosowany do nas „timing” przemieszczania się po między nami podczas przygotowań, ale również logistycznie podczas samej drogi do kościoła i na wesele, a dodam, że nasz ślub odbywał się w kosciele św. Anny w trakcie strajków solidarności na Krakowskim Przedmieściu 🙂 Świetny film i rewelacyjna współpraca!Będziemy każdemu polecać usługi Fotofilmkowalik. Dziękujemy za towarzyszenie nam w tym wyjątkowym dniu i mam nadzieję, że do zobaczenia na kolejnych uroczystościach! 🙂 ” Marta i Adam

Zainteresowany Cennikiem Ślubnym? Wypełnij Formularz, a Otrzymasz Szczegółowy Cennik
  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagane)
  4. (wymagane)
  5. (wymagane)
  6. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days