Zaznacz stronę

Filmowanie i Fotografia Ślubna

Lubimy Wymagających Klientów
Pod koniec czerwca zawitaliśmy pod czeską granice,  tam czekali na nas Martyna i Szymon. Wiedzieliśmy, że wiele od nas oczekują. Lubią mieć wszystko zapięte na ostatni guzik, a filmowanie i fotografia ślubna wiele dla nich znaczą. Zawsze staramy się robić wszystko co możliwe, aby efekty naszej pracy były satysfakcjonujące.

Filmowanie i Fotografia Ślubna

 

Wykonać Jak Najlepsze Ujęcia Do Filmu Ślubnego

Na przygotowaniach mieliśmy dużo czasu i swobody. Świetne warunki, specyficzne światło i otwarta Młoda Para pozwoliły nam na różnorodne ujęcia zarówno fotograficzne jak i filmowe do teledysku ślubnego. Martynę wspomagały przyjaciółki, siostry i mama, natomiast u Szymona panował spokojny, męski klimat.

Filmowanie i Fotografia Ślubna

 

Odnaleźć Na Zdjęciach Ślubnych Emocje

Ślub przebiegał w mistycznej atmosferze wśród pięknych dekoracji kwiatowych. Martyna z Szymonem spokojnie i prosto w oczy złożyli sobie najważniejszą w ich życiu przysięgę. Było radośnie i wzruszająco, a my skupiliśmy się na emocjach, aż unoszących się w powietrzu i w mojej fotografii ślubnej.

Filmowanie i Fotografia Ślubna

 

Dwa Dni Filmowania To Duże Wyzwanie

Dwudniowe wesele odbyło się w eleganckiej sali Avanti, przy muzyce rewelacyjnego zespołu. Były tańce, dobra zabawa oraz chwile wzruszeń. Urządziliśmy również mały plener z rodziną i znajomymi. Drugi dzień to jednak duże wyzwanie dla nas. Zmęczenie oraz leniwy klimat drugiego dnia ślubu nie pomaga w realizacji filmu oraz zdjęć.

Filmowanie i Fotografia Ślubna

 

Ciekawy Plener Ślubny

Miejsce plenerowe Martyna i Szymon wybrali już przed ślubem –  czeskie Silherovice. Zamek, pole golfowe i… motor. Zawsze podkreślamy, żeby nastrój zdjęć w plenerze był bliski młodej parze i oddawał ich charakter. Włączenie motoru do sesji było świetnym pomysłem, który dodał dynamiki ujęciom.

Martyno i Szymonie, było nam niezmiernie przyjemnie usłyszeć słowa podziękowań i zadowolenie w Waszym głosie. To najcenniejszy finał naszej pracy☺ Pozdrawiamy Was ciepło!

Filmowanie i Fotografia ŚlubnaFilmowanie i Fotografia Ślubna 007 008 009 011 012 013

010

015 016 017 018 019 020

Zainteresowany Cennikiem Ślubnym? Wypełnij Formularz, a Otrzymasz Szczegółowy Cennik
  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagane)
  4. (wymagane)
  5. (wymagane)
  6. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days