Zaznacz stronę

FotoFilmKowalik Opinie

Fotografia Filmowanie Ślubu ZabrzePo ustaleniu daty ślubu bardzo dużo czasu spędziliśmy na poszukiwaniu fotografa i kamerzysty idealnego. Przejrzeliśmy dziesiątki portfolio, ale ostatecznie nikt nas do siebie nie przekonał. O FotoFilmKowalik, czyli Agacie i Michale, dowiedzieliśmy się, gdy znajoma na Facebooku opublikowała kręcone przez Michała podziękowania dla rodziców. Od razu zauważyłam, że ten film jest totalnie w naszym stylu. Niezwłocznie umówiliśmy się więc na spotkanie. Po zaprezentowaniu przez Agatę efektów ich dotychczasowej pracy wiedziałam, że to jest TO! Zaufaliśmy im w 100% i absolutnie nas nie zawiedli Nasze fantastyczne zdjęcia i mistrzowski film ślubny mówią same za siebie. O czymś takim właśnie marzyliśmy – nowoczesne i niebanalne ujęcia, godzinny film stanowiący przeplatankę najlepszych momentów tego dnia, teledysk ślubny i wzruszające, oryginalne podziękowania dla rodziców. Poza tym, że Agata i Michał są MEGA sympatycznymi profesjonalistami w każdym calu, cudowne jest też to, że.. są niewidoczni! Podczas ślubu i wesela nie rzucali się w oczy, a mimo to uwiecznili każdą najważniejszą chwilę tego dnia. Dzięki FotoFilmKowalik zrealizowaliśmy jedno z naszych największych marzeń – sesję ślubną na stadionie naszego ukochanego klubu piłkarskiego. Wyprawa do Manchesteru była z naszej strony początkowo nieśmiałą propozycją, jednak ich otwartość i entuzjazm wobec tego planu ostatecznie przekonały nas, że to jest realne. Z nimi nie ma rzeczy niemożliwych! Podczas pobytu w Anglii stworzyli niesamowitą, luźną atmosferę, która pozwoliła nam totalnie wyłączyć się i zapomnieć, że to wszystko jest dokumentowane. Byliśmy po prostu sobą, chłonęliśmy sam fakt bycia na stadionie, a oni w tym czasie po cichu wykonywali swoją perfekcyjną pracę, której efekty – szczerze mówiąc – przerosły nasze oczekiwania. Agata i Michał Kowalikowie to wspaniałe małżeństwo pełne pasji, kreatywności, poczucia humoru i doskonale znające się na swojej pracy. DZIĘKUJEMY i POLECAMY – choć to zdecydowanie za małe słowa!

Agnieszka&Dawid

Zobacz  Fotografia Filmowanie Ślubu Zabrze

Fotografia i Filmowanie Ślubu Bielsko-Biała

Jesteśmy przykładem pary, która absolutnie nie miała pomysłu na siebie;) Mieliśmy tylko i aż jedno wymaganie- piękne zdjęcia i film. Okazało się, że wyszło cudnie, a Agata i Michał potrafią czytać w myślach 😉 Gorąco polecamy współpracę z tym duetem! Profesjonaliści w każdym calu, a ponadto ludzie niesamowicie skromni i utalentowani. 

Maja&Mateusz

Zobacz  Fotografia i Filmowanie Ślubu Bielsko-Biała

Film Ślubny Warszawa„Wraz z małżonką serdecznie polecamy współpracę z Michałem. Bardzo nam pomógł nie tylko poprzez bezproblemowy i całkowicie dostosowany do nas „timing” przemieszczania się po między nami podczas przygotowań, ale również logistycznie podczas samej drogi do kościoła i na wesele, a dodam, że nasz ślub odbywał się w kosciele św. Anny w trakcie strajków solidarności na Krakowskim Przedmieściu :-)

Świetny film i rewelacyjna współpraca!Będziemy każdemu polecać usługi Fotofilmkowalik.

Dziękujemy za towarzyszenie nam w tym wyjątkowym dniu i mam nadzieję, że do zobaczenia na kolejnych uroczystościach! 🙂 ”

Marta i Adam

Zobacz Film Ślubny Warszawa

025„Z dniem ślubu i wesela często związane są różne emocje. Nie każda para chciałaby przeżyć ten dzień jeszcze raz. Może to zabrzmi surowo ale taka prawda :-) Najwięcej chyba jednak zmartwień ma Pani Młoda (czy fryzjerka dojedzie, czy makijażysta pomaluje tak jakbyśmy to sobie wymarzyły, czy buty będą wygodne itp. itd :-)). Agata dzięki swoim zdjęciom, pozwoliła nam jednak przypomnieć sobie tylko te fajne, emocjonalne chwile tego dnia. Podczas wesele Agata była niczym dobry duszek. Praktycznie niezauważalna ale zawsze w dobrym czasie na właściwym miejscu, tak aby uwiecznić nam również te chwile, których my nie potrafiliśmy nawet wyłapać. Podczas pleneru za to wprowadziła tak miłą i otwartą atmosferę, że chętnie wracamy myślami do tego dnia, szczególnie w momencie kiedy oglądamy zdjęcia. Nie ukrywam, że oboje z mężem nie lubimy pozować do zdjęć, niemniej jednak zdjęcia wyszły bardzo naturalne i …… piękne :-)

Dziękujemy jeszcze raz Agacie i szczerze polecamy!”

Edyta i Bartek

Zobacz Fotografia Ślubna Rybnik

fotografia ślubna„Profesjonalizm oraz naturalna i miła atmosfera.Takim równoważnikiem możemy określić duet Państwa Kowalik 🙂 Jeśli zależy Wam na spontaniczności i luźnym kontakcie, to zdecydowanie polecamy to miłe małżeństwo. Przed weselem wszystko omówione zostało setki razy przy dobrej kawce.

W dniu ślubu nie musieliśmy się o nic martwić. Plener, który zaskoczył nas wszystkich ekstremalnymi warunkami (oraz przeciągnął się chyba parę godzin) na pewno Kowalikowie zapamiętali, ale nie narzekali. Zdjęcia cudowne, film genialny,a najlepsze podziękowania dla rodziców, które znajomi skomentowali:”lepsze niż ramówka z tvn”, a rodzina nie kryła wzruszenia…Polecamy całym sercem.””

Asia i Polek Głowaczowie

Zobacz Teledysk Ślubny Kraków

Fotografia Ślubna Częstochowa ”Agatę i Michała poznaliśmy na ślubie naszych przyjaciół. Już na pierwszy rzut oka widać było, że to dyskretni profesjonaliści. Gdy w końcu udało nam się zobaczyć film ślubny i zdjęcia z tego właśnie ślubu , decyzja zapadła momentalnie! Nikt inny nie wchodził w grę!

Przy Nich mogliśmy być sobą zarówno w dniu Ślubu jak i w dniu zdjęć plenerowych kiedy to nie musieliśmy pozować do sztucznych zdjęć tylko graliśmy do upadłego w koszykówkę! Pomogli nam w zrealizowaniu naszego marzenia, którym było połączenie na zdjęciach miłości i pasji bo dla FotoFilmKowalik nie ma granic , których nie można przekroczyć!

Film z wesela i zdjęcia, które otrzymaliśmy to piękna, wzruszająca, rozbawiająca do łez ale przede wszystkim prawdziwa opowieść o nas, naszych Gościach i naszej miłości. Praktycznie niezauważalni, zauważają wszystko i wszystkich udowadniając, że ich hasło ‚Widzimy więcej’ to nie tylko zwykłe gadanie… bo Agata i Michał naprawdę widzą więcej… ”

 

Natalia i Michał Częstochowa

Zobacz Sesję Zdjęciową i Film Ślubny Natali i Michała


FotoFilmKowalik Opinie„Wybór fotografa ślubnego na uroczystość ślubną był dla nas jednym z ważniejszych zadań przed tym dniem.Mieliśmy jasno sprecyzowane oczekiwania i jednym z nich było zdecydowane zrezygnowanie z opcji filmowania ślubu i skupienie się jedynie na oprawie fotograficznej. Jednak już na pierwszym spotkaniu z Agatą i Michałem oboje z mężem zgodnie przyznaliśmy, że film ślubny stworzony przez Michała to coś czego nie może zabraknąć na naszym ślubie i weselu.

Od razu złapaliśmy nić porozumienia, a efekty pracy Agaty i Michała trafiały w 100% w nasze gusta. Oboje wykazali się ogromną wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie. Słuchali, doradzali, pomagali a my zawsze czuliśmy się dopieszczeni i zadowoleni. Zarówno my jak i nasi goście zgodnie przyznaliśmy, że to para profesjonalistów. Nikt nie czuł ich obecności podczas tak ważnej uroczystości, a mimo tego na zdjęciach i filmie uchwycone zostały wszystkie najważniejsze chwile i emocje.

Jesteśmy zachwyceni efektami pracy i mimo, że podczas spotkań rodzinnych oglądamy je już któryś raz z kolei, to za każdym razem budzą w nas pozytywne uczucia i przywołują wzruszające wspomnienia. Takiej pamiątki ze ślubu i wesela życzymy wszystkim nowożeńcom.”

Pozdrawiamy gorąco Alicja i Daniel Rybnik

Zobacz Sesję Zdjęciową i Film Ślubny Alicji i Daniela

 

FotoFilmKowalik Opinie

„FotoFilmKowalik to w zasadzie najtrafniejszy wybór przy organizacji Naszego ślubu i wesela. Od bardzo dawna byliśmy obserwatorami Ich strony internetowej i do tego za każdym razem kiedy uczestniczyliśmy w Targach Ślubnych to na Nich zwracaliśmy największą uwagę.

Agata i Michał fotografowali i kamerowali Nasz ślub, wesele oraz sesję plenerową, którą odbyliśmy w kilku miejscach kilka dni po ślubie. Ogromną zaletą jest to, że pracują razem, dzięki temu każda chwila jest uchwycona, przy tym są prawie niezauważalni, nie każą się ustawiać i robić sztucznych uśmiechów. A plener to sama przyjemność – zadbali o to, żebyśmy czuli się przy Nich rozluźnieni i swobodni.

Agata fotograf ślubny – pełna energii i pomysłów, Michał – spokojny i opanowany. Razem – idealny duet dwóch młodych i profesjonalnych w każdym calu ludzi, którzy w cudowny sposób uwiecznili ten najważniejszy dzień w Naszym życiu.

Jeszcze raz dziękujemy Im za piękne zdjęcia ślubne, wzruszający film z wesela oraz fantastyczną atmosferę. Jeżeli szukacie profesjonalistów, pełnych pozytywnej energii i kreatywności to dobrze trafiliście – My z czystym sumieniem polecamy współpracę z FotoFilmKowalik.”

Marta i Mariusz Katowice

Zobacz Zdjęcia i Teledysk Ślubny Marty i Mariusza

 

FotoFilmKowalik Opinie„Gorąco polecamy FotoFilmKowalik!

Efekty ponad oczekiwania! Bardzo dobra jakość filmu i zdjęć w świetnej cenie!

Atmosfera rewelacyjna! Dzięki nim nawet lęk wysokości i Czantoria nie straszna! Dziękujemy bardzo za upamiętnienie tak ważnych dla nas chwil!

Jesteście prawdziwymi profesjonalistami!!!”

Elżbieta i Robert Rybnik

Zobacz Sesję Zdjęciową i Film z Wesela Eli i Roberta

 

FotoFilmKowalik Opinie„Moje marzenie – indywidualna sesja fotograficzna… Niestety skrepowanie, uczucie wstydu i brak wiary w to jak sprawdzę się w roli modelki oraz poszukiwanie odpowiedniego fotografa powodowało, że moje marzenie przekładało się z roku na rok. Dopiero kontakt z Agatą Kowalik – z firmy FotoFilmKowalik, na nowo wzbudził we mnie chęć „zafundowania” sobie takiej właśnie sesji.

Atmosfera którą Agata stworzyła podczas sesji spowodowała, że uczucie skrępowania szybko minęło a w jego miejsce wkradło się rozluźnienie i niesamowita zabawa. Profesjonalizm i perfekcjonizm który przechodzi w pasje Agaty dało się odczuć z każdym kolejnym zdjęciem. Efekty sesji przeszły moje najśmielsze oczekiwania – album z 30 ze zdjęciami w kolorze czarno – białym był prezentem dla męża na 5 rocznicę ślubu. Wyraz jego twarzy, gdy je oglądał był bezcenny. Po dziś dzień często razem do niego wracamy i podziwiamy fantastyczną pracę Agaty, która w sposób delikatny i subtelny pokazała piękno moje i mojego ciała.

To była moja pierwsza sesja zdjęciowa i już marzę o następnej…

Szczerze i gorąco polecam sesję indywidualną z Agatą Kowalik. Taka sesja jest najlepszym lekarstwem na poznanie siebie, pokonanie własnych lęków i słabości a przy okazji pozwala poczuć się pięknym i atrakcyjnym.”

Ewelina Samulewska Rybnik

Zobacz Indywidualną Sesję Zdjęciową Eweliny

 

FotoFilmKowalik Opinia

„Godna polecenia oprawa fotograficzna, świetny, bezpośredni kontakt, fachowe ustalenie szczegółów, bardzo przyjazna, a zarazem profesjonalna atmosfera.”

Marta i Maciek Rybnik

Zobacz Zdjęcia Ślubne Marty i Maćka

 

FotoFilmKowalik Opinie

„Współpraca od samego początku była na najwyższym poziomie zaś kontakty i wszelkie ustalenie za każdym razem były dla nas prawdziwą przyjemnością.

Zdjęcia ślubne, które otrzymaliśmy były naturalne, estetyczne i wyrafinowane w swej formie. Podczas całego wydarzenia mogliśmy liczyć na profesjonalne podejście i pomoc w każdym calu. Agata była niczym dobry duszek, nigdy nie było jej widać a jednak uwieczniła wszystkie ważne dla nas momenty.

Z całego serca polecam! Jeśli chcecie mieć wspaniałe zdjęcia, które będą odzwierciedlać prawdziwe emocje i magię wydarzeń to tylko FotoFilmKowalik. ”

Klaudia i Kamil Rybnik

Zobacz Reportaż Ślubny i Plener Klaudii i Kamila

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • ewelina samulewska