Fotografia Filmowanie Ślubu Zabrze

fotografia filmowanie ślubu zabrze

 

Piłkarskie Wyzwanie Na Ślubie Agnieszki i Dawida

Agnieszka i Dawid są wiernymi fanami Górnika Zabrze i Manchesteru United. I pod herbem tych dwóch klubów przebiegała nasza współpraca. Przed ślubem filmowaliśmy podziękowania dla rodziców, gdzie jednym z miejsc był stadion Górnika Zabrze. Podziękowania zostały wyświetlone rodzicom na sali w dniu ślubu. Nikogo wybrane miejsce nie dziwiło. Przyjęcie weselne odbywało się w restauracji Adria, która imponowała przestrzenią. Poniżej film z podziękowaniami.

 

Kapitanowie Stolików 

Kiedy w dniu ślubu przyjechaliśmy do Agnieszki na fotografowanie i filmowanie ślubu robienia makijażu, pierwszą rzeczą, jaka rzuciła mi się w oczy była podpisana przez piłkarzy klubu piłka Manchesteru United – idealnie skomponowała się z butami Agnieszki, przez cały dzień motyw piłki nożnej nas nie opuszczał. Wybrani kapitanowie stolików dbali o rozlewany alkohol, goście mocno młodej parze kibicowali, a atmosfera była gorąca jak podczas rozgrywek Mistrzostw Świata.

fotografia filmowanie ślubu zabrze

 

Zagraniczna Sesja Zdjęciowa – Manchester, Old Trafford

Agnieszka i Dawid nie mieli wątpliwości, jakie miejsce wybrać na sesję plenerową. Lecimy do Manchesteru! Udało się zorganizować zdjęcia ślubne na stadionie Manchesteru United. Było oryginalnie, sportowo i z emocjami. Pogoda na szczęście dopisała. Ponieważ w Manchesterze nie gościliśmy zbyt długo, rano zrobiliśmy jeszcze zdjęcia w centrum miasta, a dzień zakończyliśmy w angielskim pubie na Guinnessie, oczywiście przy meczach Mistrzostwa Świata. Było naprawę fantastycznie, warto spełniać swoje marzenia…

Przy okazji wylotu nasz dwuletni Filipek dzielnie nam towarzyszył, a Tymonek w brzuszku wybrał się na swoją pierwszą zagraniczną wycieczkę. Do dzisiejszego dnia nasz Filip chce oglądać filmy i zdjęcia Agnieszki i Dawida oraz biega za prezentem – piłką Manchesteru United, za którą jeszcze raz Wam dziękujemy. Było nam bardzo miło spędzić z Wami dzień ślubu i przeżyć angielską sesję zdjęciowo-filmową!

fotografia filmowanie ślubu zabrze

fotografia filmowanie ślubu zabrze

fotografia filmowanie ślubu zabrze

024

027

038

043

044

057

065

072

085

122

124

140

144

165

184

197

320

366

367

368

369

370

371

372

373

374

375

376

377

378

379

Opinia Fotografia Filmowanie Ślubu Zabrze:

„Po ustaleniu daty ślubu bardzo dużo czasu spędziliśmy na poszukiwaniu fotografa i kamerzysty idealnego. Przejrzeliśmy dziesiątki portfolio, ale ostatecznie nikt nas do siebie nie przekonał. O FotoFilmKowalik, czyli Agacie i Michale, dowiedzieliśmy się, gdy znajoma na Facebooku opublikowała kręcone przez Michała podziękowania dla rodziców. Od razu zauważyłam, że ten film jest totalnie w naszym stylu. Niezwłocznie umówiliśmy się więc na spotkanie. Po zaprezentowaniu przez Agatę efektów ich dotychczasowej pracy wiedziałam, że to jest TO! Zaufaliśmy im w 100% i absolutnie nas nie zawiedli Nasze fantastyczne zdjęcia i mistrzowski film ślubny mówią same za siebie. O czymś takim właśnie marzyliśmy – nowoczesne i niebanalne ujęcia, godzinny film stanowiący przeplatankę najlepszych momentów tego dnia, teledysk ślubny i wzruszające, oryginalne podziękowania dla rodziców. Poza tym, że Agata i Michał są MEGA sympatycznymi profesjonalistami w każdym calu, cudowne jest też to, że.. są niewidoczni! Podczas ślubu i wesela nie rzucali się w oczy, a mimo to uwiecznili każdą najważniejszą chwilę tego dnia. Dzięki FotoFilmKowalik zrealizowaliśmy jedno z naszych największych marzeń – sesję ślubną na stadionie naszego ukochanego klubu piłkarskiego. Wyprawa do Manchesteru była z naszej strony początkowo nieśmiałą propozycją, jednak ich otwartość i entuzjazm wobec tego planu ostatecznie przekonały nas, że to jest realne. Z nimi nie ma rzeczy niemożliwych! Podczas pobytu w Anglii stworzyli niesamowitą, luźną atmosferę, która pozwoliła nam totalnie wyłączyć się i zapomnieć, że to wszystko jest dokumentowane. Byliśmy po prostu sobą, chłonęliśmy sam fakt bycia na stadionie, a oni w tym czasie po cichu wykonywali swoją perfekcyjną pracę, której efekty – szczerze mówiąc – przerosły nasze oczekiwania. Agata i Michał Kowalikowie to wspaniałe małżeństwo pełne pasji, kreatywności, poczucia humoru i doskonale znające się na swojej pracy. DZIĘKUJEMY i POLECAMY – choć to zdecydowanie za małe słowa!” Agnieszka i Dawid

Zainteresowany Cennikiem Ślubnym? Wypełnij Formularz, a Otrzymasz Szczegółowy Cennik
  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagane)
  4. (wymagane)
  5. (wymagane)
  6. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days