Fotografia Ślubna Śląsk Rybnik

Fotografia Ślubna Śląsk Rybnik

 

Zdjęcia Ślubne W Rybniku

Elegancko i dostojnie. Niezwykle sympatyczni Klaudia i Kamil wiedzieli czego chcą – ma być dyskretnie i pięknie. Tak właśnie było…

Fotografia Ślubna Śląsk Rybnik

 

Przygotowania Do Ślubu Pary Młodej

Jak to zazwyczaj bywa zaczęłam od ubierania się pana młodego. Kamil ubierał się w ciszy i spokoju stylowego pokoju. Osobiście lubię ujęcia szczegółów – spinki, muszka, buty. Klaudia z kolei w swoim słonecznym pokoju przygotowała się w pozytywnej atmosferze rodzinnej krzątaniny. Wielkie oczekiwanie i spotkanie dwojga zakochanych ludzi…

Fotografia Ślubna Śląsk Rybnik

 

Reportaż Okiem Dyskretnego Fotografa Ślubnego

Ślub odbył się w chwałowickim kościele w gronie licznej rodziny, znajomych i osób z pracy. Panuje podniosły nastrój, kiedy padają najważniejsze słowa przysięgi małżeńskiej, czyli najistotniejsza chwila w tym dniu, zawsze wzruszająca i radosna zarazem. Poza wyjątkowym momentem składania przysięgi oraz zakładania obrączek zależy mi na uchwyceniu pary młodej i ich gości w ciekawy sposób, w różnych perspektywach, łapiąc ulotne sekundy spojrzeń, uśmiechów, spotykających się dłoni. Życzenia z kolei były przepełnione entuzjazmem, serdecznością, uściskami – cudownymi okazjami dla każdego fotografa ślubnego.

Fotografia Ślubna Śląsk Rybnik

 

Przyjęcie Weselne Pełne Zabawy

W tym wyjątkowym dniu, przychodzi w końca czas na uczczenie zaślubin Klaudii i Kamila. Przyjęcie odbyło się w domu weselnym „Arka” w Jankowicach, a zabawę poprowadził Tomasz Kargol. Taneczny wir porwał wszystkich gości, o co zadbali gospodarze imprezy i ich świadkowie. Tu wielkie pozdrowienia dla świadkowej i jej męża, czyli Eli i Pawła, których fotografowałam rok wcześniej. Oczywiście zrobiliśmy też mały plener ślubny rodzinny w otoczeniu restauracji.

Fotografia Ślubna Śląsk Rybnik

 

Plener Ślubny Na Śląsku

Wybór miejsca na ślubny plener zdjęciowy to zawsze indywidualny proces. Klaudia i Kamil chcieli zdjęcia ślubne w klasycznej scenerii. Wśród zieleni i pagórków pola golfowego, przy dostojnym pałacyku pracowałam nad wydobyciem naturalnego piękna, subtelnych spojrzeń i lekkości charakterów Klaudii i Kamila. Zawsze weseli i bezproblemowi, rozbawiali mnie opisami w mailach, zarażali pozytywną energią. Taka praca to sama przyjemność – dzięki Wam!

Fotografia Ślubna Śląsk Rybnik

 

Opinia Na Temat FotoFilmKowalik:

„Współpraca od samego początku była na najwyższym poziomie zaś kontakty i wszelkie ustalenie za każdym razem były dla nas prawdziwą przyjemnością. Zdjęcia, które otrzymaliśmy były naturalne, estetyczne i wyrafinowane w swej formie. Podczas całego wydarzenia mogliśmy liczyć na profesjonalne podejście i pomoc w każdym calu. Agata była niczym dobry duszek, nigdy nie było jej widać a jednak uwieczniła wszystkie ważne dla nas momenty. Z całego serca polecam! Jeśli chcecie mieć wspaniałe zdjęcia, które będą odzwierciedlać prawdziwe emocje i magię wydarzeń to tylko FotoFilmKowalik. ”

Klaudia i Kamil

 

003

019a

024

027

046

073

107

117

096

 

Zainteresowany Cennikiem Ślubnym? Wypełnij Formularz, a Otrzymasz Szczegółowy Cennik
  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagane)
  4. (wymagane)
  5. (wymagane)
  6. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days