Zaznacz stronę

Fotoksiążka Fotografia Ślubna

Efekt końcowy zdjęć, czyli Fotoksiążka

Dzień Dobry 🙂 Dziś zaprezentujemy Wam nasz efekt końcowy wykonywania zdjęć czyli Fotoksiażka Ślubna. Pokażemy Wam jedną z opcji wykonania i oprawy fotografii. Zdjęcia zostały wykonane na papierze Kodak Endura (używany wyłącznie w profesjonalnym wywoływaniu zdjęć). Papier ten ma charakterystyczną siateczkową strukturę zewnętrzną. Zapewnia to maksymalną ochronę i żywotność wywołanego zdjęcia.

 

Fotoksiążka Fotografia Ślubna

Starannie i solidnie wykonane fotoksiążki

Fotoksiążka Fotografia Ślubna

Fotoksiążka Fotografia Ślubna

Praktyczne pudełko na fotoksiążkę

Każda fotoksiażka posiada swoje pudełko, które wykonane jest z tego samego materiału co fotoksiążka. Podkreśla to jednolitą stylistykę zestawu. W tym samym tonie zrealizowane jest opakowanie na Pendriva. Kolor i drewno idealnie wpasowują się w odcienie pozostałych produktów. Zdjęcia ślubne i film trafiają na 16/32GB wolnej przestrzeni i są zachowane w wersji cyfrowej.

 

Fotoksiążka Fotografia Ślubna

Opakowanie na fotoksiążkę

Fotoksiążka Fotografia Ślubna

Drewniany pendrive

 

Fotoksiążka Fotografia Ślubna – Możliwość wyboru

Zaprezentowaliśmy jedna z opcji naszych opraw w kolorze beżowym. Bardzo często wydajemy tą formę oprawy w kolorze grafitowym, ale to już następnym razem pokażemy inną odsłonę fotoksiążki. Dochodzą jeszcze fotoksiążki w oprawie z ekoskóry, fotoksiążki z miękkimi kartami czy tradycyjne albumy ślubne.
Jeszcze kilka fotek wybranej propozycji. Na zdjęciach są pokazane również dwie małe fotoksiażki dla rodziców. Identycznie wykonane z tą samą zawartością 🙂