Zaznacz stronę

Misja

Fotografia Ślubna i Film Ślubny

Jesteśmy dwuosobową firmą, która działa na rynku już ponad 7 lat. Agata zajmuje się fotografią ślubną, a ja Michał realizuje filmy ślubne. Wszystko wykonujemy sami, od pierwszego pstryknięcia migawką, poprzez obróbkę zdjęć, projektowanie fotoksiążek, okładek itp. (posiadam wykształcenie graficznie) czy wyklejanie albumów. Jedyną rzeczą, w której pomaga nam zaprzyjaźniona firma Crystal Albums  jest wyprodukowanie fotoksiążki. To samo tyczy się filmu ślubnego, realizacja (jedna osoba) i postprodukcja czyli montaż, korekcja kolorów itp. Nie posiadamy pracowników, ani nie współpracujemy z innymi osobami. Na ślubie zawsze pojawiamy się my. To taka nasza manufaktura. Naszym celem jest prowadzenie rodzinnej firmy w sposób rzetelny i spokojny. Spokój w życiu codziennym i rodzinnym to nasz główny wyznacznik, który możemy realizować dzięki sukcesom naszej firmy.

Misja FotoFilmKowalik - Fotografia Ślubna i Film Ślubny

 

Co Jest Dla Nas Najważniejsze?

Najważniejszą rzeczą w naszej firmie jest Wasze zadowolenie. Czujemy się wtedy silniejsi i mamy podstawy do tego, aby dalej dążyć do coraz to lepszych zdjęć oraz filmu. Każdego roku podnosimy swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach czy kursach. Mamy za sobą warsztaty fotograficzne u najbardziej znanych fotografów ślubnych w Polsce czy ukończony semestr w szkole filmowej w Krakowie. Ciągły rozwój to podstawa naszego działania. Dzięki naszej ambicji i pracy należymy do EEVA – Europejskiego Stowarzyszenia Filmowców Ślubnych oraz do Zrzeszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych ZPFS. To gwarantuje profesjonalne podejście do usługi.

Misja FotoFilmKowalik - Fotografia Ślubna i Film Ślubny

 

Sprzęt Jest Ważny, Ale Ważniejszy Jest Jego Operator

Podczas wykonywania zdjęć ślubnych Agata używa lustrzanki Nikon z wymienną optyką tej firmy. Ja natomiast przy realizacji filmu ślubnego opieram się o lustrzanki pełnoklatkowe firmy Canon. Dobre technicznie ujęcia zapewnia mi korzystanie z urządzeń stabilizujących pracę aparatu takich jak: statyw, rig z monitorem podglądowym, slider z elektrycznym napędem oraz glidecam. Przy filmie ślubnym zawsze pracuje jeden operator czyli ja. Sprzęt pomaga nam w osiągnięciu zamierzonych celów, jednak bez sprawnego fotografa aparat pozostaje tylko aparatem.

Misja FotoFilmKowalik - Fotografia Ślubna i Film Ślubny

 

Powoli Do Przodu

Nasza przyszłość to konsekwentny rozwój oraz zachowanie tożsamości. Bardzo cenimy sobie dyskrecję podczas pracy oraz przyjazny i bezpośredni kontakt z klientem. Dzięki temu możemy oddać Wasz charakter i towarzyszące Wam emocje w jak najbardziej naturalny sposób. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą fotografii ślubnej oraz ofertą filmu ślubnego.

Misja FotoFilmKowalik - Fotografia Ślubna i Film Ślubny

Zainteresowany Cennikiem Ślubnym? Wypełnij Formularz, a Otrzymasz Szczegółowy Cennik
  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagane)
  4. (wymagane)
  5. (wymagane)
  6. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days