Zaznacz stronę

O Nas

Fotografia Ślubna i Filmowanie

Jesteśmy duetem, który za pomocą fotografii oraz filmu chce dać Wam wiele radości i wzruszeń. Działamy na rynku już ponad 8 lat realizując zlecenia z całej Polski. Jesteśmy otwarci na propozycje i ciekawe, nieszablonowe pomysły 🙂 Należymy do EEVA – Europejskiego Stowarzyszenia Filmowców Ślubnych oraz do Zrzeszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych ZPFS. Dzięki temu gwarantujemy naszym klientom profesjonalne wykonanie filmu ślubnego oraz zdjęć ślubnych.

Dyskrecja, Naturalność i Emocje

W pracy stawiamy przede wszystkim na „czysty”, dyskretny reportaż. Pozwala to, osiągnąć nam Waszą naturalność oraz pokazać ukryte emocje.  Podczas ujęć plenerowych staramy się, aby zawsze odzwierciedlały Wasz charakter. Działając tylko we dwoje możemy pozwolić sobie na indywidualne podejście oraz doskonały kontakt z naszymi klientami.

To Wy jesteście najważniejsi…
Fotografia Ślubna i Film Ślubny

Fotografia Ślubna i Film Ślubny

Agata Kowalik – Fotograf Ślubny

 

Od zawsze ciekawiła mnie osobowość ludzi, zatrzymanie emocji oraz pokazanie ich postrzegania świata.

Rodzinne zamiłowanie do fotografii, sprawiło że zaczęłam z powodzeniem fotografować ludzi. Dzięki wrażliwości na otaczające mnie piękno zatrzymuje najważniejsze chwile w życiu człowieka. Jest to dla mnie duże osiągnięcie, które zostało zbudowane ciężką pracą oraz wiarą we własne siły. Jestem fotografem ślubnym, który cały czas chce być coraz lepszy.

Ukończyłam studia o profilu ekonomicznym, na których zajmowałam się problematyką rynku fotograficznego. Równocześnie praktykowałam u wielu fotografów ślubnych odnajdując swój styl i charakter. Nadal najbardziej cieszy mnie praca z ludźmi. Stale rozwijam umiejętności uczestnicząc co roku w wartościowych warsztatach. Jeszcze dużo pracy przede mną, aby osiągnąć poziom, który mnie zadowoli.

Oferta Fotografia Ślubna

 

Michał Kowalik – Filmowanie Ślubu

 

Moim marzeniem jest pokazanie własnego punktu widzenia za pomocą dźwięku i obrazu. Chciałbym poprzez film wyrazić własne Ja.

Filmowanie ślubu daje mi niezwykłą satysfakcję. To dzięki niemu mam możliwość ciągłego rozwoju. Nabytą wiedzę filmową wykorzystuje podczas realizacji reportaży ślubnych, pokazując je w bardziej filmowy sposób. To daje mi motywację do podejmowania kolejnych filmowych wyzwań.

Interesuję się offowym kinem i cały czas dążę do zrealizowania własnego filmu niezależnego. Zdobyłem wykształcenie o dwóch profilach: informatycznym i graficznym. Studiowałem na wydziale informatyki i ekonometrii oraz otrzymałem dyplom grafika komputerowego. Cały czas poszukuję wiedzy i uczestniczę w warsztatach, które podnoszą poziom moich realizacji. Jestem studentem w szkole filmowej AMA w Krakowie.

Oferta Film Ślubny

Zobacz Portfolio FotograficzneZobacz Portfolio Filmowe