Podziękowania Dla Rodziców Film

 

Nie Masz Pomysłu Na Ciekawe Podziękowania?

Zastanawiacie się jak zorganizować podziękowania dla rodziców, tak aby było inaczej niż zawsze? Najczęściej są to kwiaty oraz słodycze, a potem bujanie się w rytmie „Cudownych rodziców mam”. To wszystko okraszone Waszym słownym komentarzem wypowiedzianym przy pełnej sali widzów. Nie każdemu taka forma odpowiada, nie każdy dobrze czuje się występując przed setką ludzi. Alternatywą jest film z podziękowaniami dla rodziców.

 

Inna Forma Podziękowań 

Ta wyjątkowa forma podziękowań stała się bardzo popularna wśród osób biorących ślub. Film jest realizowany kilka tygodni przed weselem, a potem wyświetlany podczas uroczystości dla rodziców oraz wszystkich gości. Oczywiście rodzice nic nie wiedzą o Waszych filmowych planach.

 

Jak Wygląda Film z Podziękowaniami?

Każdy film z podziękowań jest inny, ponieważ każda rodzinna historia jest wyjątkowa. Fabuła filmu ustalana jest indywidualnie i dopasowana do Waszych potrzeb oraz możliwości, a możliwości jest bardzo dużo. Często zdarza się, że osoby wrażliwe nie potrafią wypowiedzieć słów na sali weselnej wśród tylu osób oraz w tak podniosłym momencie. Można to zrobić na spokojnie podczas kręcenia podziękowań.


Film z Podziękowań z Muzyką w Tle

Dla osób, które nie chcą nic mówić do kamery proponujemy filmy z podkładem muzycznym. Głównym elementem jest przedstawienie najważniejszych haseł na kartkach papieru, ułożenie ich za pomocą kolorowych liter, napisanych kredą na asfalcie czy napis na murze.

podziękowania dla rodziców film

 

Nie Zapominajmy Dla Kogo Kręcony Jest Film

Pamiętajmy, że głównymi odbiorcami filmu z podziękowań są Wasi rodzice. Często się o tym zapomina i bardziej jest to film o nowożeńcach. To rodzice powinni wzruszyć się jak najbardziej. Jak tego dokonać? Można zaprezentować miejsca związane z dzieciństwem, np. przedszkole itp. Ciekawym pomysłem jest również pokazanie albumów ze zdjęciami rodzinnymi i skupienie się na rodzicach jak byli młodzi 🙂

podziękowania dla rodziców film

 

Ile Kosztuje Film z Podziękowaniami Dla Rodziców?

Cena filmu z podziękowaniami to 900zł, w tym dostajecie 3 komplety płyt (DVD lub Blu-Ray) z okładkami z Waszymi zdjęciami, wersję internetową oraz film w różnych formatach (.mp4 .mpg). Podziękowania Dla Rodziców.

 

podziękowania dla rodziców film

Szybki Formularz
  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagane)
  4. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days

Zobacz także:

Oryginalne Podziękowania Dla Rodziców

Oryginalne Podziękowania Dla Rodziców

Podziękowania dla rodziców ślub film

Podziękowania dla rodziców ślub film

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • oryginalne podziękowania dla rodziców
  • podziękowania dla rodziców film cena
  • filmowe podziękowania dla rodziców
  • podziękowania dla rodziców oryginalne
  • oryginalne podziękowanie dla rodziców