Zaznacz stronę
Co wyróżnia nas od innych firm?

Dyskrecja, Emocje, Naturalność. Realizując zdjęcia ślubne oraz film ślubny najważniejszym naszym zadaniem jest, aby uchwycić niepowtarzalne emocje oraz przede wszystkim Waszą naturalność. Robiąc to nie zapominamy o dyskrecji, która towarzyszy nam podczas każdego kroku w tym dniu.

Skąd jesteśmy i gdzie można się z nami spotkać?

Jesteśmy z Rybnika, ale realizujemy zlecenia na terenie całego kraju jak i poza jego granicami. Dzięki temu nasze biuro to zawsze lokal z dobrą kawą w różnych miastach, najczęściej Katowice, Kraków oraz Częstochowa. Jeżeli nie uda nam się spotkać, wtedy formalności załatwiamy korespondencyjnie.

Czy cena usługi zależy od dnia tygodnia lub miejscowości?

Z taką samą chęcią oraz energią podchodzimy do zleceń we wtorek czy w sobotę, dlatego dzień tygodnia nie wpływa na cenę usługi. Cena zmienia się wraz z odległością zlecenia od Rybnika (bezpłatnie w woj. śląskim) oraz ewentualnego noclegu.

Czy jest możliwość wykonania sesji plenerowej w dniu ślubu?

Bardzo ważne jest, abyście nie myśleli o czekających gościach i innych sprawach podczas sesji . Dlatego nie wykonujemy sesji plenerowych w dniu wesela. W innym dniu mamy dużo czasu i zazwyczaj kilka miejsc, dzięki którym sesja spełni Wasze oczekiwania.

Jak długo wcześniej trzeba rezerwować termin?

Tak wcześnie, aby wybrany termin był jeszcze wolny. Im wcześniej tym lepiej. Czasami termin jest oblegany, a czasami pozostanie wolny na długi czas.

Jak mamy się zachowywać przed Waszymi obiektywami? Czy będziecie nam mówić co mamy robić?

Najważniejsze, abyście byli naturalni oraz swobodni. My natomiast nie ingerujemy w to co się dzieje. To my musimy być w odpowiednim czasie i miejscu. Nikogo nie ustawiamy i nikogo do niczego nie zmuszamy :-p

Jak długo będziemy czekać na zdjęcia i film?

Pierwszych emocji dostarczą Wam prezentacja zdjęć oraz trailer, które pojawią się podczas oczekiwania na pełny materiał. Całość dostaniecie po upływie około 10 tygodni od zakończenia zdjęć plenerowych. Może się zdarzyć przyspieszenie lub lekkie opóźnienie w zależności od terminu ślubu oraz bieżącego obciążenia pracą.

Czy może się zdarzyć, że zamawiając Was, na ślub przyjdzie inny fotograf lub kamerzysta?

Nie. Wszystkie zlecenia realizujemy sami.Od pierwszych ujęć poprzez sesje plenerowe, obróbkę zdjęć, montaż filmu, a kończąc na projektowaniu Waszych okładek i nadruków na płyty.

Co jest efektem końcowym naszej współpracy ?

Produktem finalnym, który otrzymuje Para Młoda jest album tradycyjny, fotoksiążka twarda lub  fotoksiążka miękka oraz  film ślubny na Pendrive.