Teledysk Ślubny Śląsk – Ola i Michał

Spotkanie Po Targach Ślubnych

Z Olą i Michałem spotkałem się pierwszy raz w Częstochowie. Moją ofertę dostali na targach ślubnych. Podczas spotkania wiedziałem, że to będzie miła i spontaniczna współpraca. Przyszła para młoda zdecydowała się na film ślubny, teledysk ślubny oraz filmowe podziękowania dla rodziców.

Podziękowania Dla Rodziców

Po krótkich nieporozumieniach z miejscem wykonywanie podziękowań, wreszcie udało się spotkać w Chełmie Śląskim. Ola i Michał przygotowali plan podziękowań i mogliśmy zacząć kręcić. Na początku realizacji pogoda nam dopisywała. Niestety w miarę upływu czasu zaczęło się robić nieprzyjemnie. Szybkie gonienie słońca i ostatnie kadry w padającym deszczu. Wszystko wyszło bardzo pozytywnie, a film z podziękowań został miło przyjęty na weselu.

Słoneczny Dzień Ślubu

Dzień ślubu i wesela już był cały opromieniony słońcem. Dzięki temu teledysk ślubny wyszedł pozytywnie i z blaskiem. Sprawne przygotowania, na których zostałem ciepło przyjęty przez rodzinę i znajomych rozpoczęły dzień zmagań z weselnym kręceniem ślubu. Dziękuje za miły czas spędzony podczas realizacji podziękowań (no może poza komarami ehahe) i filmu ślubnego. Powodzenia w nowym klubie i nowym życiu!

teledysk ślubny śląsk

Opinia:

„Chcemy gorąco polecić każdemu usługi fotofilmkowalik.pl ! Wiedzieliśmy, że Michał potrafi zrobić coś z niczego, ale efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Świetnie czuliśmy się w jego towarzystwie, kamera (a tak dokładniej to aparat ) była niezauważalna, a jego pozytywne nastawienie udzielało się wszystkim Pozdrawiamy i do zobaczenia za pewne na weselu naszych znajomych! ” Ola i Michał

Zainteresowany Cennikiem Ślubnym? Wypełnij Formularz, a Otrzymasz Szczegółowy Cennik
  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagane)
  4. (wymagane)
  5. (wymagane)
  6. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days